REMINGTON’DAN HAYATI DEĞERLİ KILAN TÜM KADINLARA

Bir kadın için en önemli aksesuarlarından biri saçlarıdır. Çünkü, saçları kadını stil sahibi gösterir, adeta onun gücüdür. Remington, hayatı sizin için değerli kılan kadına, onun en değerlisi için eşsiz bir hediye alternatifi sunuyor: Curl & Straight Confidence

Konu saç olduğunda kadınlar için akan sular duruyor. Remington, Kadınlar Günü’ne sayılı günler kala, hayatınızdaki özel kadınlara en doğru hediyeyi vermek isteyenler için Curl & Straight Confidence sıcak döner başlı hava üflemeli saç şekillendiricisiniöneriyor.

Her daim bakımlı ve kusursuz saçlara sahip olan birçok kadının sırrı, kullandıkları doğru saç bakım ürünleri. Çok yönlü şekillendirme aksesuarlarına sahip Remington Curl & Straight Confidence, saniyeler içinde ister dümdüz ister kıvırcık saçlar yapmaya imkan tanıyor. Sıcak havalı maşa aksesuarı gösterişli ve gevşek bukleler oluştururken, yumuşak fırçası ise saçlara şekil ve hacim kazandırıyor. Düz fırça aksesuarı ise birkaç hareketle dümdüz saçlara kavuşmak isteyenlerin kurtarıcısı oluyor. Her iki yönde dönebilen başlık sayesinde, saçlar maşa veya fırçanın etrafında nazikçe dolaşırken, fazla efor harcamadan kolayca, istenilen tarzda bukleler oluşuyor. En önemlisi, Curl & Straight Confidence’ın şekillendirirken aynı zamanda saçlara bakım da yapabilmesi. İyonlu saç maşası, içeriğinde kullanılan yüzde 90* daha fazla iyon sayesinde dalgaların pürüzsüz ve ışıltılı olmasını sağlıyor.

Bir Cevap Yazın