DOĞTAŞ’A GÜMÜŞ ÖDÜL

Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle gerçekleştirilen  Brandverse Awards’ün SocialBrands  ‘’Sosyal Medya Kullanımı ve Veri Analitiği’’ kategorisinde ‘Mobilya’ alanında Doğtaş, Gümüş ödülün sahibi oldu.

Reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi alanlarında başarılarıyla öne çıkan marka ve ajansların ödüllendirildiği Brandverse Awards 2023’te Doğtaş, Gümüş ödülün sahibi oldu.

DOĞTAŞ, YÜZLERCE MARKA ARASINDAN SIYRILIP GÜMÜŞ ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU!

16 Haziran Cuma günü Hilton Bomonti’de gerçekleşen Brandverse Awards’ta bu yıl jüri değerlendirmeleri sonucunda altın, gümüş ve bronz olmak üzere farklı kategorilerde ödüller sahiplerini buldu. Veri Ödülleri Bölümü için her yıl olduğu gibi bu yıl da 50 binden fazla sosyal medya marka hesabı SocialBrands Sosyal Medya Marka Endeksi’ne göre tamamen analitik olarak incelendi. Bu inceleme neticesinde ‘Mobilya’ kategorisinde Doğtaş, 2. olarak Gümüş ödülün sahibi oldu.

Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından düzenlenen Brandverse Awards yıl boyunca sergilenen reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi çalışmalarını özgün değerlendirme modeliyle ele alarak sektör standartlarını yükseltmeyi hedefler. 

Bir Cevap Yazın