BITCOIN VE KRIPTO PARA SEKTÖRE GÜVENE ODAKLANDI!

Dünya ekonomilerinde son yılların en önemli yatırım enstrümanlarından biri haline gelen Kripto/ Dijital Para sektörünün iddialı borsalarından biri olarak kabul edilen “Narkasa” globalden Türkiye’ye “yüzde yüz yerli yatırım” olarak giriş yaptı.

Özellikle pandemi sürecinde dünyada finansal değişim ve dönüşümün simgesi haline gelen kripto para global ölçekte büyük yatırım şirketlerinin gözdesi oldu. Bu hızlı dönüşüm Türkiye’yi de etkisi altına aldı. Son bir kaç yıllık süreçte yükselişe geçen yerli borsalar için yerelde ve dünyada finansal ivmeyi yakalama fırsatını elde etti.

Dijital dünyadan, dolaşıma girebilen yeni finans aracıyla birlikte kripto paraya olan talep, güven ihtiyacını da beraberinde getirdi. Geçerliliği ve globalleşmeyi hedefleyen yerli Kripto para borsaları da sektör oyuncuları olarak atılıma geçti.

şirketlerinin periyodik kontrolüyle denetlenen “Narkasa.com” çok kısa zamanda dünya çapında sektörün en güvenilir ilk 50 borsası arasında yer aldı. Bu alanda ilk Türk şirketi olarak itibar kazandı.

Nar Kasa 2 yıldan uzun bir zamandır kendini geliştiriyor. narkasa.com adresinden 156 ülkeden kullanıcıya hizmet veriyor. Bu özelliği ile “Yabancı yatırımcı kabul eden ilk Türk Kripto para platformu” namıyla sektörün lider pozisyonuna emin adımlarla ilerliyor…

Yaklaşık 12 farklı dilde hizmet veren şirket Kripto para yatırımcılarının en yoğun olduğu ülkelerde Türk yatırımcısına öncelik veriyor. Bu durumun, Nar Kasa CEO’su Erdal Kaya, markanın global lige taşımanın mutluluğunu ülke olarak yaşama ve yaşatmak amacından kaynaklandığını” söyledi. Kaya, “Dünya standartlarında güncel kullanıcı dostu bir platformda, hızlı ve güvenli alım-satım yapmaları artık mümkün” diyerek müjdeyi verdi.

“Narkasa için dijital ve Kripto para sektöründe aranan kişisel verilerin ve varlıkların güvenliği her zaman birinci önceliktir” diyen Kaya ayrıca, “Yüksek düzeyde güvenlik standartlarıyla hizmet sunan Narkasa, uluslararası bağımsız denetim şirketlerinin periyodik denetim ve derecelendirmesine tabiidir. Narkasa, Türkiye Cumhuriyeti ve AB yasalarına uygun AML/CTF ve KYC politikaları doğrultusunda hareket eder” ifadesiyle de yüksek kontrollü bir girişim olduklarının altını önemle çizdi.

Finans sektörünün farklı oksijen açılımları aradığı bir zaman diliminde yerelin globalle birlikteliğinin sektör sözcülerinden biri olmayı amaçlayan “Narkasa.com” her yatırımcının ihtiyacı olan güveni yeniden inşa etmek hedefiyle tüm dünya yatırımcılarına 7/24 hizmet sağlıyor.    

Bir Cevap Yazın