ZAFER ALGÖZ VE CAN YILMAZ’LA MANGAL SEFASI SOHBETLERİ

Oyuncu Zafer Algöz ile oyuncu, senarist ve yazar Can Yılmaz, Youtube kanalları “Burda Olan Burda Kalır”da Banvit Mangal Sefası ile keyifli mangal başı sohbetleri serisine başladı…

Mangal sefaları, ülkemizde bahar ve yaz aylarında özellikle hafta sonlarının vazgeçilmezi, sevdiklerimiz ve ailemiz ile açık havada bir araya gelmenin en keyifli yollarından birisidir. Özellikle mangal başı sohbetleri, mangal sefalarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Mangal keyfine özel olarak ürettiği ürünlerin yanı sıra bu döneme özel olarak hayata geçirdiği reklam çalışmalarıyla da dikkat çeken Banvit, son olarak Zafer Algöz ve Can Yılmaz’la keyifli mangal başı sohbetleri video serisini, ikilinin Youtube kanalından mangal severler ile buluşturmaya başladı.   

Kollektif imzası taşıyan ve CMYLMZ Fikir Sanat yönetiminde gerçekleştirilen Mangal Sefası isimli video serisinde, sohbetleri ile yüzbinlerce izlenmeye erişen Zafer Algöz ve Can Yılmaz ikilisi eşsiz sohbetlerini bu kez mangal başında gerçekleştiriyor.

İkilinin Youtube üzerindeki “Burda Olan Burda Kalır” kanalında yayınlanacak 3 videoda, mangal kültürü enine boyuna masaya yatırılıyor. Doyum olmayan sohbetlerine Banvit’in lezzetli beyaz et ürünleri eşlik ediyor. Zafer Algöz ve Can Yılmaz’ın unutamadıkları mangal anılarını anlattıkları, mangal sefasını katlayacak öneriler paylaştıkları ve çevreye duyarlılık mesajlarını içeren 3 videoya Youtube’da “Burda Olan Burda Kalır” kanalından ulaşabilirsiniz.

Serinin ilk videosunu izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=6ACX4Pz5OFw&t=7s 

Künye

Reklam Ajansı: Kollektif

Reklamveren: Banvit BRF

Reklamveren Yetkilileri: Yasemin Gürleroğlu, Hasan Elgün,  Ayfer Tüfekçi, Hülya Diziciler, Ece Keser

Yaratıcı Ekip: Can Suar, Mücahit Türkmen Çanta, Begüm Bozkurt, Ozan Öğretici, Sercan Üleş, Ufuk Güler

Müşteri İlişkileri: Berfin Budak

Yapım Şirketi: CMYLMZ Fikir Sanat

Bir Cevap Yazın