YENİ YILA DOĞAL BAKIŞ

Daha dolgun kaşlar, sağlıkla uzayan kirpikler… Siveno yeni yılda kaş ve kirpik bakımınız için farkı doğallığında Kaş&Kirpik serumunu öneriyor!

Yüz ifadesinin en belirleyicileri olan, bakışlara anlam katan kaş ve kirpikler gücünü koruması ve dökülmemesi için ekstra özen göstermek gerekiyor. Kişisel bakım yaparken de doğal ürün kullanımı önem kazanıyor. 

Tamamen bitkisel içeriklerle geliştirilen Siveno Kaş&Kirpik Serumu sentetik içeriklerin sebep olduğu zararı ve yıpranmayı sıfıra indiriyor, doğanın gücüyle nem dengesini koruyor.

Kaş ve kirpikleri doğal içeriklerle güçlendirmek mümkün

Tamamen doğal ve bitkisel yağların muhteşem kombinasyonuyla üretilen Siveno Doğal Kaş&Kirpik Serumu içeriğindeki hint yağı sayesinde kaş ve kirpiklerin güçlenmesine yardımcı oluyor. Susam yağı sayesinde ise kirpik ve kaşların dökülmeye karşı korunmasına destek oluyor. Cilt tarafından kolayca emilen ve yapışkanlık hissi bırakmayan argan yağı, zengin E Vitamini içermesi sayesinde kaşların canlı ve gür görünmesine yardımcı oluyor. Sabah ve akşam birer damla olmak üzere kaşınıza ya da kirpiğinize uygulayabileceğiniz serum, özel damlalığı ile kullanım kolaylığı sağlıyor.  

Doğal olmayan ürünlerin cildimizle temasından kaçınmalıyız

Sentetik koku, petrokimyasal, paraben, SLS ve sentetik köpürtücüler kullanmadan geliştirilen Siveno Kaş&Kirpik Serumu dermatolojik olarak test ediliyor ve BoArge Laboratuvarları güvencesiyle tüketicisiyle buluşuyor. 

Geri dönüşümü destekleyen ambalajlarda muhafaza edilen Siveno ürünleri insan sağlığını ve çevreyi önemsediği kadar hayvanları da önemsiyor ve onların üzerinde test uygulamıyor. 

Tamamen doğal, vegan ve çevre dostu Siveno ürünleri seçkin marketlerde ve www.siveno.com’da tüketicisi ile buluşuyor.

Siveno Doğal Kaş&Kirpik Serumu: 10 ml 79,00 TL

Kullanım Önerisi:

Yeterli miktarda kaş kirpik serumunu sabah ve akşam birer damla olmak üzere kaşınıza ya da kirpiğinize uygulayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın