TOYZZ SHOP KIBRIS BÜYÜYOR!

Toyzz Shop Kıbrıs

Toyzz Shop Kıbrıs ‘ta 5. mağazası, Lefkoşa Taşkınköy’de kapılarını açtı.

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, ardı ardına açtığı mağazalara bir yenisini daha ekledi. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere, toplamda 250’yi aşkın mağaza sayısına ulaşarak, yeni mağazasını Lefkoşa’da çocuklarla buluşturdu. “Oyun oynamak herkesin hakkı” diyerek, 192 metrekarelik yeni mazağasında, her çocuğun zevkine ve beklentisine uygun, yüzlerce çeşit ürün ve uygun fiyat seçeneği sunuyor.

Lefkoşa’daki 3. mağazasını Taşkınköy’de açan markanın Kıbrıs’taki diğer mağazaları, Derebeoyu Avenue AVM, Gazimağusa City Mall, Lefkoşa Erülkü ve Girne Mete Adanır Caddelerinde bulunuyor.

20 yıldan uzun süredir oyuncak perakende sektörünün en büyük oyuncusu olarak pazara yön veren oyuncak firması, yıl içinde açacağı yeni mağazalarla Türkiye’de ve yurt dışında yaygınlığını artırmayı hedefliyor.

Toyzz Shop’tan Kıbrıslılara özel kampanya

Toyzz Shop, Nisan ayında çocuklara bir sevinç daha yaşatıyor. Nisan Şenliği kapsamında, 18 Nisan – 24 Nisan tarihleri arasında Toyzz Shop Kıbrıs mağazalarından yapılacak her 500 TL ve üzeri alışveriş, 100 TL değerinde hediye çeki kazandırıyor. Hediye çeki, 22 Mayıs tarihine kadar KKTC’deki Toyzz Shop mağazalarında kullanılabilecek.

Toyzz Shop Hakkında: Türkiye’nin lider oyuncak markası , bugün 36 yıllık tecrübesiyle faaliyet gösteren Sunman tarafından 2001 yılında kuruldu. %100 yerli sermayeli oyuncak zinciri olan marka, “Oyun oynamak herkesin hakkıdır” diyerek, farklı yaş gruplarına göre çocukların duygusal ve fiziksel gelişimini olumlu yönde etkileyecek, analitik düşünmelerini sağlayacak ve pratik zekâlarını geliştirecek ürünler ile geniş bir seçenek ve fiyat yelpazesi sunmaktadır. 2001 yılından bu güne, modern oyuncak mağazacılığı anlayışını Türkiye genelinde 50’den fazla şehre ve KKTC’ye taşıyan marka, 2 binin üzerinde çalışanı ile sektör lideri olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Bir Cevap Yazın