Tek Tıkla Tahsilat Yapabilen Teknopark Onayı Aldı

Online ödeme yapma seçeneği sunan ilk web tabanlı uygulama Ovinot, yazılım geliştirme projesi için teknopark onayı aldı. Ovinot otomatik makbuz özelliği ile her ay sürekli kesilen makbuzların belirlenen tarihlerde düzenli olarak otomatik kesilmesini sağlıyor.

Kolayca e-makbuz düzenlemesi ve online tahsil etmesini sağlayan web tabanlı, mobil uyumlu Ovinot uygulamasının geliştirilmesi için hazırlanan Ar-Ge projesi, Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Teknopark’tan onay aldı. Ovinot, YTÜ Teknopark’taki Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarıyla serbest meslek mensuplarının e-SMM ve online tahsilat süreçlerini yasal düzenlemelere uyumlu şekilde kullanıcı dostu bir ekranda yürütmesini sağlayacak.

Tüm işlemleri tek ekrana sığdırdılar

Ovinot müşterileri dijital platformda fatura oluşturma, gönderme, saklama, takip etme işlemlerini de yakın zamanda kolaylıkla yapabilecek. Ovinot, muhasebeyi ilgilenidiren farklı işlemleri tek bir uygulama içinden cep telefonu, tablet veya bilgisayar aracılığıyla izleme ve gerçekleştirme olanağı sunuyor.

Ar-Ge ve kullanıcı deneyim tasarımına dayalı uygulama

Ovinot CEO’su Yüksel Samast Teknopark içerisinde yer alabilmek için sunulan Ar-Ge projelerinin, alan uzmanı akademisyen hakem tarafından incelenerek onaylandığını söyledi.  Samast konuyla ilgili şunları söyledi. “Ovinot, uzmanlarla uzun zamandır  çok yönlü değerlendirmelere dayalı, büyük emekle planlanmış, tasarlanmış yeni nesil bir uygulama. Fikir aşamasından itibaren kullanıcı deneyimini merkeze aldık. Uygulamanın eğitim gerektirmeden kolay kullanılabilmesini, kullanıcıların günlük e-belge düzenleme ve para tahsilatı ile iş akışındaki sorunlarına ve ihtiyaçlarına kalıcı çözüm getirmesini sağladık. Özellikle mobil kullanımda eşsiz kullanıcı deneyimiyle farklılaşmasına önem verdik. Uygulama yazılımının mikroservis mimarisinde yeni nesil teknolojilerle geliştirilmesi için sunduğumuz Ar-Ge projesi ile Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’tan kabul aldık.”

Ovinot hakkında:

Ovinot, serbest meslek sahipleri ile küçük işletme sahiplerinin işleriyle ilgili para ve belge süreçlerini tek uygulama içinden bütünleşik ve otomatik bir şekilde uçtan uca güvenli, hızlı, kolay yürütmelerini ve takip etmelerini sağlamak amacıyla kullanıcı deneyimi ön plana alınarak tasarlanan, mobil uyumlu, web tabanlı yenilikçi ve öncü bir e-İş uygulamasıdır.

Bir Cevap Yazın