SAĞLIKLI BİR UYKU İÇİN SERTİFİKALI YATAK TEKNOLOJİSİ

Günümüzde, teknolojinin vermiş olduğu imkanlar ile üretilen yataklar, artık tüketicinin sağlıklı ve hijyenik bir uyku için gerek duyduğu tüm ihtiyaca ve beklentiye karşılık veriyor. İşbir Yatak, bu kapsamda viskoelastik malzeme yoğunluğu bakımından Türkiye’de bir ilk olan ViscoStar 100 Plus’u geliştirdi. Kalitesi, ODTÜ Kimya Mühendisliği Bölümü tarafından “ViscoStar 100 Plus Yoğunluk Raporu” ile belgelenen akıllı yatak, uyku konforunu garanti altına alarak derin ve kesintisiz bir uyku vadediyor. Güne mutlu başlamaya yardımcı olan ürün, ayrıca sağlıklı, rahat ve konforlu bir uyku için gereken tüm konforu ise tüketiciye sunuyor. 

YÜKSEK BASINCA DAYANIKLI

Farklı özellikteki pek çok ürünü bünyesinde barındıran ViscoStar akıllı yatak serisi, rahat ve sağlıklı bir uyku deneyimi sunuyor. ViscoStar rahatlığını maksimum destekle yaşamak isteyen kullanıcılar için tasarlanan 100 Plus yatak, içeriğindeki özel kesim ViscoStar taşıyıcısı ile ergonomiyi artırarak hava dolaşımını maksimize ediyor. ViscoStar’ın özel yapısı sayesinde yatağın bir noktasındaki hareket başka bir noktada hissedilmiyor. Bu sayede eşler, gece boyunca oluşan istemsiz dönüşlerinden etkilenmiyor.

Basınç azaltıcı ve vücut yapısına uyum sağlayan özelliği ile kesintisiz bir uyku vadediyor. Yüksek basınç karşılama özelliğine sahip yapısı ile yatakta çökme yaşanmasının da önüne geçiliyor. Yüksek kilolarda dahi vücudu maksimum seviyede destekleyerek, omurganın doğal eğrisine tam uyum sağlıyor. Vücudun, gün içerisindeki doğal duruşunun uyurken de devam etmesine yardımcı oluyor. Konfor katmanının açık hücreli yapısı sayesinde, cildin nefes almasına yardımcı olarak terletmenin önüne geçiyor. Yoğunluğu sayesinde ise kullanıcısına rahatlatan bir sarma hissi yaşatıyor. Yumuşaklık hissini üstünde barındıran organik pamuklu örme kumaşı ile nefes alma özelliğine sahip yatak, uyku iklimini ideal seviyede tutuyor.

Bir Cevap Yazın