NOTHING PHONE HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HERŞEY

Nothing Phone akıllı telefonlar kategorisinde piyasaya hızlı bir giriş yaptı. One Plus kurucu ortağı Carl Pei tarafından geliştirilmesi ise Nothing Phone’u paha biçilmez kılıyor. Peki çok merak edilen Nothing Phone’un özellikleri nelerdir? Cevabı bu yazıda!..

Londra merkezli şirket, 12 Temmuz’da gerçekleştirdiği lansman sonrası dahi telefonun özelliklerini sır gibi saklarken, model ile ilgili çeşitli bilgiler sızmaya başladı. Cihazda Snapdragon 778G+ işlemci, yeni arka panel ve ekran içi parmak izi sensörü olacağı şimdilik gelen bilgiler arasında.

6.55 inç oled ekranı çift kamerası sayesinde kaliteli fotoğraflar elde etmek mümkün olacak. Ayrıca 120Hz desteğe sahip ön kamerası ile selfieler hiç olmadığı kadar havalı görünecek.

Glif arayüzü ile kullanıcının gizlilik ihtiyacına göre tasarlanan telefon bildirimleri kullanıcı açmadıkça göstermeme özelliğine sahip. Glif ışıkları, zil tonları ile her zaman kullanım kolaylığı bulunuyor. Hareketli kullanımı ve ışıkları sayesinde telefon deneyimi hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Bir Cevap Yazın