NETFLIX REKLAMSIZ ABONELİK İSTEMİYOR

Yakın zamanda reklamlı abonelik planını belli ülkelere açan Netflix, şimdi yeni abone olacaklar için reklamsız temel abonelik seçeneğini gizlemeye başladı.

Daha önce, Netflix’in kayıt sayfasına giden müşteriler, aralarından seçim yapabilecekleri Reklamlı Basic, Basic, Standard ve Premium olmak üzere dört abonelik planıyla karşılaşıyordu. Son üçü reklamlar tarafından desteklenmiyor, yani izleyiciler izledikleri Netflix içeriğinin her saati için beş dakika reklam izlemek zorunda kalmıyor.

Ancak şimdi, abonelik satın almak isteyenlere aylık 9,99 ABD doları tutarındaki Basic abonelik hiçbir yerde görülmeyecek şekilde, aralarından seçim yapmaları için yalnızca üç abonelik planı sunuluyor. Netflix’in reklamsız Basic aboneliğini bulmak için biraz araştırma yapmanız gerekiyor. Bunun için ‘Daha fazla seçenek ister misiniz? Tüm planlara bakın’ yazan küçük bir yazı görene kadar ekranı aşağı kaydırmanız yeterli. Bağlantıya tıkladığınızda reklamsız Basic abonelik planını içeren kayıt sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Tabii bu, reklam destekli seçenekten biraz daha pahalı. Ancak reklamları izlemek zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca en iyi Netflix şovlarını, en iyi Netflix filmlerini ve en iyi Netflix belgesellerini seçtiğiniz cihazınıza indirme seçeneğiniz de var. Bu abonelik ayrıca, bir Netflix içeriğini çevrimdışı izlemenize de olanak sağlıyor.

Bir Cevap Yazın