MENÜDE AŞK VAR

14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak isteyenler Swissôtel The Bosphorus’un farklı konseptli mekanları ve eşsiz menüleriyle buluşuyor!

14 Şubat Sevgililer Günü’nü özel bir şekilde kutlamak isteyen çiftlerden misiniz? Yoksa bugünü en yakın kız arkadaşlarıyla kutlayıp, günü unutulmaz yapanlardan mı? Ya da dünyadaki trendlerin en başında gelen ‘Self Love’ en önemlisi diyenlerden mi? 

İsteğiniz ve kutlama şekliniz bilinmez ancak 14 Şubat’ı mutlu ve özel hissederek geçirmek Swissôtel’ de mümkün. 

Dünya mutfaklarından gurme lezzetler sunan ve bu lezzetleri benzersiz dekorasyon ve manzaralarıyla birleştiren restoranları ile 14 Şubat Swissôtel’de en özel halini alıyor. 

İsviçre’nin geleneksel tatlarını 120 yıllık dağ evi ve iglolarda sunan CHALET, 14 Şubat’a özel menüsüyle leziz bir deneyim yaşatırken, atmosferiyle şehirden uzak bir dağ tatilinde hissetmenizi sağlıyor. 

Sevgi patlaması, lezzet patlamasıyla birleşsin ve bu Sevgililer Günü MADHU’S ile unutulmayacak bir kutlamaya dönüşsün! Ünlü Hint restoranı, geceye özel sunduğu alternatif lezzetler yanı sıra müzikleri ve menüde yer alan ‘Pink Dream’ tatlısı ile geceye pembe bir dokunuş katıyor.

GABBRO, Swissôtel şeflerinin ilham verici dokunuşlarıyla hazırlanan menüsü ile değil, muhteşem ambiyansı ve Boğaz manzarasıyla unutulmaz bir geceye imza atmanızı sağlıyor. Geceye özel hazırlanan menü ‘Sweet Love’ tatlı ile bitiyor!

Her özel günde olduğu gibi 14 Şubat Sevgililer Günü’de Swissôtel ayrıcalığıyla en özel ve unutamayacağınız bir anıya dönüşüyor. 

Bir Cevap Yazın