f-tr FURNITURE PARTNERS IIFF 2022’DE BULUŞUYOR

Türk mobilya sektörünün köklü markaları Adore, Çilek, Doğtaş Kelebek, Gündoğdu, İşbir, Kilim ve Nurus’un bir araya gelerek kurduğu f-tr Furniture Partners; ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından bir araya gelen alım heyetleriyle üreticilerimizin buluşacağı IIFF 2022 İstanbul Mobilya Fuarı’na katılacak.

IIFF 2022 İstanbul Mobilya Fuarı, 25-30 Ocak tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde eş zamanlı olarak düzenlenecek. Türkiye’nin güçlü mobilya firmaları ve markalarının bir araya gelerek kurduğu f-tr Furnite Partners “Mobilya Ortaklığı Anonim Şirketi” ilk kez  kendi ölçeğine benzer firmalarla buluşacak. Ulusal ve uluslararası 800 firmanın katılacağı fuarın sektör için değerli bir buluşma olacağını belirten f-tr Furniture Partners Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Çilek “Dünya mobilyasının en önemli oyuncularını bir araya getiren İstanbul Mobilya Fuarı ulusal ve uluslararası firmalarla iş birliği yapmak, yeni pazarlara birklikte açılmak ve en önemlisi büyük ölçekli iş bağlantıları kurmamız için çok önemli bir fırsat olacak” dedi.

“Dünya’nın büyük oyuncularıyla bu fuarda buluşacak.”

Muzaffer Çilek, ülkemiz ve sektörümüz için büyük gelişim sağlayacak bu fuarı düzenleyen MOFSED’e ve MOFSED’in Değerli Yönetimine katkı ve çabalarından dolayı teşekkür etti.

Çilek ayrıca, “Biz f-tr Furnite Partners olarak, sektörün güçlü markaları Adore, Çilek, Doğtaş Kelebek, Gündoğdu, İşbir, Kilim ve Nurus’un ortaklığıyla Türk mobilya sektörünün dünya ticaretinden aldığı payı artırmak amacıyla bir araya geldik. Dünya çapında kalitesiyle, tasarımıyla ve rekabetçi fiyatlarıyla kendinden söz ettiren sektörümüz, dünyanın en büyük 8. ihracatçısı konumunda. Hedefimiz ise ilk 5’e girebilmek ve 10 milyar dolarlık ihracata imza atmak. Bunun için “f-tr Furniture Partners” çatısı altında alışılmışın dışında stratejiler kurguluyor, yeni iş fikirleri ve projeler geliştiriyoruz. Sektörde bir ilk olan bu ihracat ortaklığının oluşturacağı yüksek üretim kapasitesi ve sinerjiyle büyük alıcılarla buluşacak, mobilya ihracatına katkı sağlayacağız. Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük buluşması olacak İstanbul Mobilya Fuarı’nda dünya ticaretinden en büyük payı alan dev firmalarla, sektör profesyonelleriyle ve alım heyetleriyle bir araya gelecek olmamız, hedeflerimize giden yolda önemli bir adım. Sektörümüzün kalkınması adına desteklediğimiz fuar ve etkinliklerle hedeflerimize yaklaşacağımıza inanıyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın