CAZ KAMPI AGORA SANAT KÖYÜ’NDE

Bu yıl beşincisi düzenlenecek Caz Kampı 31 Ağustos – 3 Eylül tarihleri arasında Çanakkale’de, Agora Sanat Köyü̈’nde gerçekleşecek.

2017’den beri Bodrum Gümüşlük Festival alanında gerçekleşen Caz Kampı, pandemi dolayısıyla 2020’de online olarak yapılmıştı. Geçtiğimiz sene ise maalesef yine pandemi dolayısıyla gerçekleştirilemedi. Bu yıl, katılımcılardan da gelen yoğun istek üzerine, Ezine Çanakkale’de, Agora Sanat Köyü̈’nde Caz Kampı yeniden sizlerle olacak.

Geçtiğimiz senelerde yoğun ilgi gören kampta bu yıl yine caz müziğin Türkiye’deki önemli isimleri yer alacak. Ece Göksu caz vokal, Tamer Temel saksafon, Bulut Gülen trombon, Eylül Biçer gitar, Kağan Yıldız kontrbas/elektrik bas ve Berke Özgümüş davul dersleri verecekler. Kontenjan durumuna göre trompet ve piyano bölümleri de açılabilecek.

4 gün sürecek kampta enstrüman/vokal derslerinin yanı sıra, ensemble, caz teori, kulak eğitimi (ear-training) ve caz tarihi dersleri de verilecek. Kamp 3 Eylül’de tüm katılımcıların sahne alacağı bir konser ile Agora Sanat Atölyesi Sahnesi’nde sonlanacak.

Bir Cevap Yazın