ÇALIŞANLARININ %98’İNİ MUTLU EDEN ŞİRKET

Lojistik ve nakliye hizmetleri sağlayıcısı ATA Freight Türkiye, ‘Great Place to Work’ tarafından gerçekleştirilen analizlere dahil olarak ‘Harika İşyeri Sertifikası’nı almaya hak kazandı. Yapılan ankete göre ATA Freight Türkiye çalışanlarının yüzde 98’i, ‘Şirkete geldiğimizde çok iyi karşılandık ve çok iyi hissettik’ dedi

Lider küresel lojistik ve nakliye hizmetleri sağlayıcısı ATA Freight, Türkiye operasyonuyla Greate Place to Work yani ‘Harika İşyeri Sertifikası’nı almaya hak kazandı. Yapılan ankete göre ATA Freight Türkiye çalışanlarının yüzde 98’i, “Şirkete geldiğimizde çok iyi karşılandık ve çok iyi hissettik” dedi. ATA Freight Türkiye, 6 ülkede kendi operasyonuyla faaliyet gösteren, tüm dünyada lojistik ve nakliye hizmetleri sunan ATA Freight bünyesinde söz konusu sertifikayı alan ilk ülke oldu. 

Great Place to Work Enstitüsü, 1992’den bu yana gerçekleştirdiği milyonlarca çalışanın geri bildirim anketiyle en iyi işverenleri belirliyor. Yapılan analizlerle, hak kazanan şirketlere ‘Great Place to Work’ (Harika İşyeri Sertifikası) veriliyor. 

Bu yıl ilk kez ‘Harika İşyeri Sertifikası’na başvuran ATA Freight Türkiye, gerekli kriterleri sağlayarak 2022-2023 dönemi için sertifikalı oldu. Anket sonuçlarına göre ATA Freight Türkiye’nin aldığı en yüksek skor ‘karşılama’ konusundaydı. Anket sonucuna göre çalışanların yüzde 98’i ‘Şirkete geldiğimizde çok iyi karşılandık ve kendimizi çok iyi hissettik’ dedi. 

ATA Freight Türkiye Genel Müdürü Erkan Aksoy, ödül hakkında şöyle konuştu: “Söz konusu sertifika çalışanlarımızın bağlılığı konusunda bizlere gurur verdi. ATA Freight Türkiye olarak iş gücümüzü büyük bir güç olarak görüyoruz. Kurumlarda başarının çalışan mutluluğu ve bağlılığıyla birlikte geldiğini biliyor ve bu bilinçle çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

www.atafreight.com

ATA Freight Hakkında:

1996 yılında kurulan ve merkezi New York’ta bulunan ATA Freight, yenilikçi taşımacılık yönetimi çözümleri konusunda uzmanlaşmış, global bir lojistik sağlayıcısıdır. ATA Freight, geleneksel bir uluslararası nakliye şirketinden, yenilikçi ve tam entegre tedarik zinciri çözümleri alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerden biri haline gelmiştir.

ATA Freight’in başarısı, ekip üyelerinden müşterilerine ve şirkete duyduğu sahiplikle ilişkilidir. New York’ta bir ofisle başlayan ve yıllar boyunca büyüyüp gelişerek 30’dan fazla ofis ve 400’den fazla ekip üyesine ulaşan ATA Freight, global olarak ABD, Türkiye, Hindistan, Çin ve Meksika’da ofislere sahiptir. ATA Freight, hedeflerini sürekli olarak artırarak büyümeye devam etmek için çalışır.

ATA Freight’in değerlerinin merkezinde dürüstlük, bağlılık ve mükemmellik yer alır. En önemli varlığı olan insan kaynağı, değerlerinin günümüzde ve gelecekte de yaşayacağının teminatıdır. En güçlü özellikleri olan hızlı ve esnek servisleri, yenilikçi çözümleri ve çicari hat uzmanlığı, güçlü şirket değerlerini birarada tutan temellerdir. ATA Freight, kişisel bir dokunuşla müşterilerine   özgürlük ve kontrol sağlar.