EN İYİYİ ALT ET, BÜYÜK ÖDÜL KAZAN

Dünyanın lider bilgisayar üreticisi ASUS, CS:GO tutkunları için ROG Masters 2022 CS:GO turnuvasına ev sahipliği yapıyor. Yaklaşık 27 ülkeden yüzlerce yarışmacının katılım sağlayacağı, 50.000$ ödül havuzu sunan turnuvaya başvuru için son tarih 16 Mayıs!

Dünyanın en güçlü ve çok yönlü dizüstü oyun bilgisayarlarını geliştiren ASUS, oyun tutkunlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Mayıs ayında ROG Masters 2022 CS:GO turnuvasını hayata geçirecek olan ASUS, Türkiye’nin de dahil olduğu 27 ülkeden yüzlerce takımı karşı karşıya getirecek. Tüm aşamaları online face it platformu üzerinden gerçekleşecek turnuvanın ülke finalleri 27-28 Mayıs’ta, büyük final ve büyük ödül ise Haziran ayında yapılacak.

50.000 USD’lik ödül havuzu sunan turnuvada 1. takım 20.000, 2. Takım 10.000, 3. takım 5000, ve 4. takım 2500 USD kazanma şansı yakalayacak. Ayrıca finallere kalan her yerel takım için 1000 USD verilecek.

Katılımcılar, ROG Masters şampiyonu olmak için birbirlerine meydan okurken Intel’in 12. Nesil işlemcileriyle en heyecanlı deneyimi yaşayacaklar. Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerini kapsayan turnuvanın başvuruları 16 Mayıs’ta sona erecek.

Yarışmaya katılım ve tüm detaylar için: www.rogmasters2022.com/tu

Sıfır yerçekiminde sıfır kusur

Astronotlara, MIR Uzay Üssündeki görevleri sırasında güvenebilecekleri bir bilgisayar sağlama amaçlı uzay görevleri için başlıca bilgisayar ve elektronik ürün tedarikçilerinden biri olan R&K tarafından belirlenmiş olan iki ASUS notebook seçilmiştir. Her iki dizüstü bilgisayarda da 600 gün boyunca sıfır hata ile karşılaşılmıştır.

Uzay görevindeki Rus astronot Sergei Avdeev, “ASUS dizüstü bilgisayarlar, diğer firmalar tarafından üretilmiş bazı dizüstü bilgisayarlar gibi asla aşırı ısınmadı. Uzaydaki ve Dünyadaki sıcaklık akışı birbirlerinden tamamen farklıdır. Yalnızca en iyi ısı yayılım çözümlerine sahip olan dizüstü bilgisayarlar kesintisiz çalışmayı kaldırabilirler. Notebooklarımızı sabah açtık ve gün boyu sorunsuz şekilde açık bıraktık.” dedi.

Bir Cevap Yazın