BONIVIAS KUTSI PARFÜMÜ TANITILDI

Bonivias iyilik elçisi

 Geniş ürün yelpazesi, doğadan ilham alan üretimi, ürünlerinin kalitesi, yenilikçi yapısı, müşteri memnuniyeti ve güveni ile dünyaya örnek olan Bonivias, parfüm kategorisinde çıkarttığı yeni erkek kokusuna Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Kutsi’nin ismini verdi. Kutsi, Bonivias iyilik elçisi oldu.

Kutsi’den ilham alarak piyasaya çıkarttığı yeni erkek parfümünü 7 Mayıs Cumartesi günü unutulmaz bir organizasyon ile Bosphorus Sorgun Otel Side Antalya’da gerçekleştirdiği etkinlik ile lanse eden Bonivias, sanatçı Kutsi’yi ağırladı.

BONIVIAS İYİLİK ELÇİSİ KUTSİ

Binlerce insana ek iş imkanı sağlayan doğrudan satış firması Bonivias iyilik elçisi olan Kutsi, ev hanımlarının, ek işe ihtiyacı olan herkesin hayallerine ulaşması fikrinden çok etkilenerek markanın iyilik elçisi olmayı hiç düşünmeden kabul etti. Bonivias markasının da parfümüne Kutsi’nin adını vermesi ile çok güzel bir iş birliğine imza atıldı.

Baharatlı, çiçeksi, odunsu ve misk esintili notalara sahip olan Kutsi erkek parfümü, saat 16.00 itibari ile Kutsi’nin ve Bonivias’ın kurucusu Selcan Güleryüz’ün konuşması eşliğinde Bonivas takipçilerine, kullanıcılarına ve basına tanıtıldı. Lansmanın ardından günün sürprizi ise Kutsi’nin Bonivias markasına özel canlı konseri oldu.

Lansman ve ardından gerçekleşen Kutsi konseri büyük ilgi gördü. Kutsi parfümüne Bonivias satış temsilcileri tarafından ulaşabilirsiniz.

KUTSİ KİMDİR?

Kutsi, 16 Mart 1973 tarihinde Malatya‘da dünyaya geldi. Anne adı Hatice, baba adı Şinasi’dir. Lise yıllarında yakın çevresinin “Sesin güzel” uyarılarını önemseyen ve şan dersi alan Kutsi, 2000 yılında Erol Köse Production tarafından ilk albümü “Aşk Payını Aldı”yı çıkararak büyük bir unvan kazandı. Uzun bir ara veren ve bu arada çok iyi şarkılar yapan Kutsi, 2005 yılında Erol Köse Production tarafından “Sana Ne” albümünü çıkarttı.

Bir kız kardeşi olan Kutsi, Ayrancı Anadolu Lisesi’ni bitirmiştir. Mimarlığı yarıda bırakmıştır.

Kutsi oyunculuğuyla da kendini kanıtladıktan sonra 8 yıldır birlikte olduğu Sinem Bayraktutar ile 30.08.2008 tarihinde evlendi. Kutsi’nin 24.09.2009 tarihinde kızı “Ceylin Ada” dünyaya geldi.

Bir Cevap Yazın