BEKLENEN TANIK KATE MOSS MAHKEMEDE

Hollywood’un en başarılı aktörleri arasında yer alan Johnny Deep ile eski karısı arasındaki davada son günlere gelindi. Deep’in eski sevgilisi, beklenen tanık Kate Moss iddialara yanıt vermek için mahkemeye katıldı.

Dava süresi boyunca ünlü aktörün şiddet gösterilerinin başarılı bir şekilde yalanlanması ve Heard’ün yalan ifadeler verdiği ortaya çıkmıştı. Gün gün heyecanla takip edilen davada Heard’ün ifade verdiği sırada ilginç bir sahne yaşanmıştı.

Amber Heard, Deep’in şiddet eğilimi olduğunu kanıtlamaya ve ona karşı uyguladığı şiddeti haklı göstermeye çalışarak Kate Moss ve merdivenler konusunu ardından kaçırmıştı. “Ona vurdum çünkü aklıma direkt Kate Moss ve merdivenler geldi” cümlesiyle Depp’in 94-98 yılları arasında ilişki yaşadığı ünlü mankenin ifadesine başvurulması netleşmişti. Tam o sırada Kate Moss’un isminin geçmesiyle Deep ve avukatının sevinci de kameralara yansımıştı.

“Beni Hiçbir Merdivenden İtmedi”

Beklenen tanık Kate Moss geçtiğimiz gün online olarak mahkemeye katılarak ifadeverdi. Johnny Deep tarafının sorularına cevap veren Moss’un açıklamaları, herhangi bir şiddet konusunun var olmadığını ortaya serdi. Ünlü mankene öncelikle aktörle ilişkileri ve olayın gerçekleştiği tatil soruldu. Ardından olayın sorulması ile Kate Moss şu ifadeleri kullandı:

“Johnny ben odadan çıkmadan daha önce odadan çıkmıştı. Yağmurlu ve kaygan bir gündü. Ayağım kaydı ve merdivenlerden düştüm ve belimi incittim. Yüksek sesle çığlık attım çünkü başıma ne geldiğini anlamamıştım. Johnny hemen yanıma gelerek yardım etti.”

Aynı zamanda Kate Moss’a sorulan “sizi itti mi?” sorusuna “Bana hiçbir zaman vurmadı, şiddet göstermedi, herhangi bir merdivenden itmedi” şeklinde gülümseyerek cevap verdi.

Johhny Deep Kazanacak mı?

Tüm dünyada çok büyük bit kitleye ulaşan ve Hollywood yıldızı Deep’in haklı bulunduğu davanın son dönemecine girildi. Davanın sonucu ile ilgili herhangi bir netlik söz konusu değil. Davanın açılma nedeni ve türü itibariyle şu ana kadar haklı bulunan Deep’in kesin kazanma ihtimali çok yüksek olmasa da tüm şiddet suçlarından aklandı demek mümkün. yapılan açıklamalar ve mahkeme boyunca katılım gösteren Heard tarafının yalan beyanları neticesinde Deep’in masumiyeti resmi olarak da kanıtlanmış durumda.

Bir Cevap Yazın