ASTEKS BAŞARISINI SÜRDÜRÜYOR

ITMA 2023, 4 yıl aradan sonra küresel tekstil endüstrisini bir araya getirdi. Fuara katılan Asteks, gelişmiş rekteriye teknolojisiyle yeni yatırımcıların uğrak noktası haline geldi.

Milano’da gerçekleşen fuar boyunca en yeni çözümlerini ve kurumsal vizyonunu paylaşan Asteks, 2023 yılının ikinci yarısına ve 2024 yılına ilişkin güçlü beklentiler elde etti. Asteks standında sergilenen yeni nesil 401-SF&M manşon rektefiye makinesi ziyaretçilerden yoğun ilgi görürken, bu çözümle entegre çalışabilen en yeni Ar-Ge çözümü UV-305 manşon yüzeyi iyileştirme makinesi de ilk kez tanıtıldı.

Yeni Teknolojiler Çok İlgi Çekti

ITMA 2023 boyunca rektefiye alanındaki zengin ürün gamını ve uzmanlığını öne çıkaran Asteks, küresel pazarda kabul görmüş apron ve manşon çeşitlerinin yanı sıra, %100 kendi Ar-Ge çalışmalarının ürünü olan teknolojilerini ziyaretçilerine direkt tanıtma fırsatı yakaladı. Stantta sergilenen yeni nesil yüksek verimli 401-SF&M Rektefiye Makinesi ziyaretçiler tarafından yakından incelendi, performansı ve otomasyon kabiliyetiyle göz doldurdu. Asteks ürün portföyünün en yenisi UV-305 manşon yüzeyi iyileştirme makinesi de ilk kez ziyaretçilere tanıtıldı. 401-SF&M ile entegre çalışabilen UV-305, iplikhanelerin işletme verimliliği ve rektefiye kalitesi için yeni standartlar belirliyor.

Yüksek otomasyon kabiliyeti ve fonksiyonelliği ile 401-SF&M manşon rektefiye makinemiz pazara sunulduğu ilk günden bu yana büyük beğeni kazandı. Rektefiye sürecini kontinü ve otomatik hale getirmek için sonraki adımda geliştirdiğimiz yeni UV-305 manşon yüzeyi iyileştirme makinemiz işletmelere ciddi kapasite artışı sunuyor. Endüstri 4.0, dijitalleşme ve sürdürülebilirlik taleplerinin rektefiye dairelerini etkilememesi mümkün değil, Asteks olarak tekstilcilere bu konuda öncü çözümler sunduğumuzu gösterdik.”

Bir Cevap Yazın