YURT DIŞI EĞİTİMDE İLK TERCİHİNİZ: YORK EDUCATION SOLUTIONS

 Geleceğe güvenli bir adım atmak isteyenlerin ilk tercihi yurt dışı eğitim şimdi her zamankinden daha kolay! Yurt dışı dil okulları, yaz okulları, akademik eğitim gibi farklı programları ve eğitim seçeneklerini tek bir çatı altında toplayan ‘’York Education Solutions’’ ile sadece ne istediğinize karar verip, hayallerinize kolayca ulaşmanız mümkün. Kalitesi ve güvenini sahip olduğu yurt dışı eğitim akreditasyonlarıyla ve eğitimlerle onaylamış British Council onaylı eğitim merkezi olan ‘’York Education Solutions’’ uzman eğitim danışmanları ve tecrübeli kadrosuyla size birbirinden farklı alternatif eğitim seçeneklerini sunarak sizin için en doğru tercihi bulmanızda yardımcı oluyor ve kariyerinize 1-0 önde başlamanıza imkan sağlıyor. Özellikle İngiltere, Amerika ve Kanada olmak üzere Avrupa’nın ve Dünya’nın her yerindeki kaliteli dil okulları, yaz kampları, liseler ve üniversiteleri sizin yeteneklerinize ve isteklerinize göre ayağınıza getirip eğitime başlamadan önce, eğitim süresince ve sonrasındaki bütün aşamalarda her anlamda size destek olan gerçek bir danışmanlık merkezi ‘’York Education Solutions’’ İstanbul’un merkezinde Nişantaşı’nda sizlere kaliteli hizmet vermek için bekliyor.


Yabancı dil öğrenmenin en kısa ve en keyifli yolu hangi dil olursa olsun, o dilin konuşulduğu ülkenin kendi kültürünün içinde, o havayı teneffüs ederek o dili konuşan insanlarla birebir iletişime geçerek ve tabiri caizse o dili konuşmaya mecbur kalarak konuşmak olduğundan yurt dışı dil eğitimi, bir dili gerçekten doğru bir şekilde konuşmak isteyenlerin ilk tercihi! Özellikle Türkiye’deki ‘’Anlıyorum ama konuşamıyorum.’’, ‘’Konuşmaya başlayınca kilitleniyorum.’’ gibi durumların kırılması için yabancı ülkede eğitim görmek ve yaşamak mutlaka gerekli. Ayrıca küçük yaştaki çocuklarınızla katılabileceğiniz yurt dışı yaz kampları çocuğunuzun algılarının en açık olduğu dönemde bir dili en doğru şekilde öğrenmesini sağlarken, sizin de yabancı dilinizi geliştirmenize olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra çalışan ailelerin izin zamanlarında çocuğuyla beraber yurt dışında keyifli aktivite ve geziler yapabilme ayrıcalığına sahip olması da bu kampların en cazip taraflarından biri. Her kesimden her bütçeye uygun okul alternatifleriyle ‘’York Education Solutions’’ bu anlamda da her zaman yanınızda!

Akademik eğitimine yurt dışında devam etmek isteyen öğrenciler için de okuduğu bölüme, ilerlemek istediği dala ve gitmek istediği ülkeye göre birçok farklı seçenek sunan ‘’York Education Solutions’’ lise, lisans, yüksek lisans, pre-master gibi alanlarda da size en uygun seçeneğe ulaşmanızı sağlayacak ilk adres! Türkiye’deki birçok özel okuldan daha düşük bütçeyle, eğitim hayatına dünyanın her yerindeki kaliteli okullarda devam etmek isteyen, yurt dışında kariyer hedefi olan öğrenciler sadece ne istediğinize karar vererek hayallerinizi kolayca gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Yurt dışında eğitiminize devam etmek ilerde size bulunduğunuz ülkede ya da dünyanın herhangi bir yerinde kolaylıkla çalışabilme ve yaşayabilme ayrıcalığı sağlayacak!
Kendine yatırım yapmak, mutlu bir gelecek ve kaliteli bir yaşam sürdürmek isteyenler size ‘’York Artık!’’ dedirtecek fırsatlar için www.york.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli!

Etiketler:
PAYLAŞ : Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Pinterest'te paylaş Linkedin'de paylaş Tumblr'da paylaş

Bültenİmİze abone olun

KAYDOL