YEPYENİ APPLE WATCH SERİSİ!

 1.
Geçtiğimiz günlerde Apple yeni ürünlerini tanıtmak için bir lansman gerçekleştirdi. Yeni Iphone telefonları her ne kadar lansmana daha çok damga vursa da yeni çıkan Apple Watch Series 4 ve Apple Watch Nike+ modellerinin etkisi göz ardı edilemez. Yepyeni özellikleri ve %30 büyütülmüş ekranları ile rakiplerine karşı yine bir adım önde olmaya devam eden Apple, akıllı saat tutkunlarının fazlasıyla ilgisini çekti.

2.
Yepyeni özelliklerine daha şık tasarımlar eklemeye devam eden Apple, yeni ve daha büyük ekranlarına tüketicilerin çok daha fazla ilgisini çekecek yeni konseptler ekledi. Bunlar; su, buhar, erimiş metal ve ateş temaları oldu ve bu sayede tüketicisinin büyük beğenisini kazandı.

3.
Daha önce özellikleri hakkında çokça dedikoduları dönen yeni Apple Watch 4’lerin bir diğer özelliği ise EKG çekebiliyor olması. Saatin kadranına parmağınızı tutarak gerçekleştirebileceğiniz bu test sayesinde sonuçlarınızı doktorunuza anında e-mail yoluyla iletebileceksiniz. Bu sayede hem zamandan kazanırken aynı zamanda birçok hayat kurtarabileceğimiz bir özellik oldu.

4.
Ürünün fiyatına gelecek olursak Türkiye tüketicilerine kötü bir haberimiz var. Maalesef şu anda Türkiye-Amerika arasında olan politikalardan ürünün fiyatı dolar ile belirlendiği için ülkemizde gayet uçuk bir fiyata çıkacak. Amerikada 399$ olan ürün ülkemizde başlangıç fiyatı olarak vergiler dahil 3.500 TL olarak düşünülüyor. Bakalım bu fiyatlara rağmen yeni Apple Watch Series 4 ve Apple Watch Nike+ modelleri ilgi çekebilecek mi.

PAYLAŞ : Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Pinterest'te paylaş Linkedin'de paylaş Tumblr'da paylaş

Bültenİmİze abone olun

KAYDOL