KIZ KIZA BİR GECEDEN ARTA KALANLAR

 ‘’Kızlarrrr, hadi felekten bi’ gece çalalım!’’ dediğimiz, muazzam eğleneceğimize inandığımız geceler! Ahhhh o ‘’GirlsNight’’lar! Müthiş bir birlik beraberlik içinde başlanılan hangi kız kıza gecenin sonu sorunsuz dağılarak bitmiştir desek sanırım bütün kızlar bunun çok da mümkün olmadığını bilir. İşte kız kıza bir gecenin sabahında en çok karşılaştığımız 11 olay!

Amaçsız Sosyal Medya Paylaşımları

Kız kıza geçirilen müthiş eğlenceli gecenin sabahında (öğlendir o sabah olsa duramazsın ) kalkar kalkmaz ilk yaptığın şey tabi ki sosyal medya hesaplarını kontrol etmek olacak! Ve bingooo! Arkadaşlarınla bağıra bağıra söylediğin full detone şarkılar eşliğinde paylaştığın tam 787378748 story! Ve evet silmek için çok geç takipçilerinin %70’i görmüş bile, geçmiş olsun!

Unutulamayan Eski Sevgiliye Atılan Mesajlar/Aramalar

Girls Night’ların en sık karşılaşılan durumlarından biri kesinlikle alkolün etkisiyle unutulamayan eski sevgiliye atılan mesajlar ya da yapılan aramalar. Bu durumda genelde grubun bir kısmı mesaj atmak ya da aramak için gaza getirirken bir kısım da kesinlikle yapılmaması gerektiğinde ısrar eder. Ama kafaya konulmuştur bi’ kere o yoldan geri dönüş yoktur! Sonuç mu? Söylememe gerek var mı?

Tuvalette Tanımadığın İnsanlarla Kanka Muhabbetleri

Gecenin en verimli ve en çok sosyalleşilen anı nedir diye sorsanız şüphesiz kızlar tuvaletinde geçirilen o 5 dakikadan daha kısa zaman derim. 5 dakikada bütün öz geçmişini dökmekte kızların üstüne olmadığı aşikar. Durum böyle olunca tuvalette sıra beklerken ya da makyaj tazelerken yanındaki hiç tanımadığın kişiyle ışık hızıyla kanka olmak kaçınılmaz oluyor!

Tek Gecelik Flörtleşmeler

Kız kıza çıkılan gecelerde eğer duygusal boşlukta isen kendini sınırsız içkiyle ödüllendirdikten sonra, loş ışığın altında ansızın gelen bakışlarla karşılaştığında alkolün ve duygusal boşluğun etkisi ile ismini bile hatırlayamayacağın tek gecelik flört başlar. Sabah uyandığında kendi evinin dışında başka bir evde uyanmak istemezseniz gece yaşanılan flört tatlı bir anı olarak kalabilir!

Klozetle Yaşanan Yakın İlişki


Sınırların zorlandığı bu gecede en sık yaşanan olaylardan biri de klozetle yaşanan yakın ilişki! Ertesi sabah uyandığında aklın başına gelince obsesif kimliğine geri dönüp hijyen sınırlarının son derece dışında olan bu olayı ‘’ben ne yaptım!’’ diyerek hatırlayacaksın. Saatlerce duşta kalıp arındığını düşünmeye çalışacaksın ama artık çok geç o görüntü gözünün önünden günlerce gitmeyecek!

Arkadaşlarının Tehditlerine Maruz Kalacağın Skandal Videolar


Geldik en çok yaşanan ve en kritik noktalardan birine! Bu şahane gecede yıllarca arkadaşlarının aleyhine delil olarak kullanacağı görüntüler vermeden olur mu? Skandal dans videoları, alkolün etkisiyle yapılan saçma hareketlerin görüntüleri ve şaka değil gerçek, akışkan sıvı taklidi! Hayırlı olsun izleyince kendinden nefret edeceğin efsane videolar artık arkadaşlarının elinde!


Stalk Yaparken Yanlışlıkla Beğenilen Fotoğraflar


Son yılların en trend hareketlerinden sosyal medyada eski sevgiliyi, sevgilinin eski sevgilisini, eski sevgilinin yeni sevgilisini gibi kategorilere ayrılan stalk durumu kız kıza gecelerde de telefonu eline geçirir geçirmez yapılan şeylerin başında geliyor. Alkolün etkisiyle ellerine hakim olamayıp fotoğrafı yanlışlıkla beğenmek de en sık yaşanan durumlardan. Bu yüzden bizden tavsiye böyle gecelerde telefonla çok fazla haşır neşir olmamaya çalış!

4 Bilinmeyenli Denklem Kıvamında Spotify Playlisti

Evde kız kıza bir gece geçiriyorsanız gayet cool başlayan gecenin ulaştığı nokta hepimizin malumu! Sabah kalkıp müzik dinlemek için Spotify listeni açtığında karşılaştığın manzaradan sonra tepkin ‘’nasıl buralara geldik!’’ olacak. Pop, rock, rap ve hatta arabesk (ve hatta reggae bile dinleyenini gördüm ) dahil bütün müzik türlerinin bulunduğu çorba gibi bir playlistin var artık hayırlı olsun!

Şiddetli Baş Ağrısı

Çılgın parti gecelerinden sonra en çok karşılaşılan olaylardan biri de sabah kalktığında yaşadığın şiddetli baş ağrısı. Gözünü açar açmaz kafanın içinde tepişen atları hissetmeye başladığın an acı gerçekle karşılaşırsın geçmiş olsun uzun süre bin kilo kafayla gezmek zorunda kalacaksın! Ya da bilen bilir bu gibi durumların dermanı, asrın icadı ‘’Alka Seltzer’’!

Ertesi günü depresyonu / Evden Çıkmama İsteği

Yaşanılan hareketli gecenin sabahında kendini fiziksel ve psikolojik olarak yorgun hisseden parti kızı ertesi gün için yaptığı bütün planları iptal edip evde pijama terlik takılmayı tercih edecektir. Güzel bir film, bol kahve ve bir önceki gecenin değerlendirilmesinin yapılacağı uzun bir ev gününe hazır olun!

Alınan Radikal Kararlar

Ve son olarak tabi ki yaşanılan o kadar aksiyonun ardından ağızdan çıkacak olan iddialı cümleler kaçınılmaz! ‘’Bir daha ağzıma içki sürmeyeceğim’’ ile başlayan ve ‘’Asla alkollüyken telefonu elime almayacağım’’ diye devam eden pişmanlıklar alınan bir dizi radikal kararla son bulur. Peki bilin bakalım 3 gün sonra kim aynı şeyleri yapmaya devam etmiş !!!

Etiketler:
PAYLAŞ : Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Pinterest'te paylaş Linkedin'de paylaş Tumblr'da paylaş

Bültenİmİze abone olun

KAYDOL