ÇILGIN ŞEYTAN LUCIFER’IN ÇILGIN SOUNTRACK ŞARKILARI

 Tüm dünyanın hayran olduğu sempatik şeytanımız Lucifer Morningstar geçtiğimiz günlerde yeni sezonuyla Netflix’te yerini alırken biz de çok sevdiğimiz Lucifer’in gerek etkileyici sahnelerinde tabir-i caizse cuk diye oturan gerekse piyanosuyla hayat verdiği şahane soundtrack şarkılarını mercek altına aldık! İşte Lucifer’in dinledikçe sizi gaza getirecek efsane sountrackleri!

Cage The Elephant – Ain’t No Rest For The Wicked

Yaşadığımız sürece kötülük yapacağımızı betimleyen şarkı sizce de tam Lucifer’a uygun değil mi? Ain’t No Rest For The Wicked Lucifer’in favori şarkıları arasında ve tabi ki bizim de!

David Bowie – Fame

Yabancı bloglarda bolca konuşulduğu üzere sıkı bir David Bowie hayranı olan Lucifer’ı izlerken sıkça David Bowie parçaları ile karşılaşabilirsiniz. Biz de en sevdiklerimizden Fame’i sizinle paylaşmak istedik.

The Black Keys – Howlin’ For You

Birçok film ve dizide karşılaştığımız bu şahane şarkı ilk bölümü itibari ile Lucifer’da sıkça duyduğumuz şarkılar arasında ve bize göre bu şarkı bu diziye çok yakışıyor!


The Clash – Should I Stay or Should I Go

Çok sayıda cover versiyonu bulunan bu şahane şarkıyı Lucifer’in 2. Sezonunda etkileyici bir sahnede dinleyeceğiz. İzlemeyenlere spoiler vermemek adına sahnenin şarkı ile bütünlüğünü mutlaka izlemelerini tavsiye etmekle yetiniyoruz!

Kaleo – No Good

İzlanda’nın son yıllardaki en başarılı gruplarından olan Kaleo’nun No Good şarkısı Lucifer’in en en ennn sevdiğimiz soundtrackleri arasında! Şarkıyı bir kere dinlediğinizde defalarca dinleyesinizin geleceğini garanti ediyoruz!

Dj Snake, Lil Jon – Turn Down For What

Bildiğiniz üzere gece kulübü sahibi olan kahramanımızın etkileyici dans sahnelerinde sıkça karşılaştığımız şarkı o sezonun en popüler şarkıları arasında!

Radiohead – Creep

Radiohead’in 90’lara damga vuran efsane şarkısı Creep başlı başına bir şahaser iken dizideki sahnelerle bütünleştiğinde sizi nirvanaya ulaştıracak.

Deep Purple – Smoke On The Water

Bir yangından sonra yazıldığı bilinen Deep Purple’ın Smoke on the Water ateşlerin efendisi Lucifer’in en sık tercih ettiği şarkılar arasında yer alıyor!

Metallica – The Unforgiven

Ve Lucifer’ın kardeşinin ölümünden sonra piyanonun başına geçerek gözyaşları içinde çaldığı efsane şarkı The Unforgiven, bu sahnede bambaşka bir boyuta taşınıyor!

Guns n’Roses – Knocking On Heaven’s Door

Kahramanımızın sıkça piyano ile hayat verdiği şarkı neredeyse artık Lucifer ile bir bütün! Bizden tavsiye bu şarkıyı bir de Lucifer’dan dinleyin mutlaka!

 

Etiketler:
PAYLAŞ : Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Pinterest'te paylaş Linkedin'de paylaş Tumblr'da paylaş

Bültenİmİze abone olun

KAYDOL