ACH! İLE HAYATIN İÇİNDE KAL!

 Her hafta farklı bir etkinlik ve farklı konseptler arayanlar için taptaze, aynı zamanda kusursuz organizasyonlara imza atan bir ekip ACH! Kendilerini sosyal medya hesaplarında da ‘Bir sosyal iletişim katalizörü’ olarak tanımlıyorlar. Geçtiğimiz hafta Bebeköy Backyard’da gerçekleşen mini festival tadındaki ACH! Paradies, çeşitli markaların standlarına ev sahipliği yaptığı gibi, DJ performanslarıyla da dikkat çekti. ACH sezon içerisinde de boş durmadan etkinliklerine devam edecek.

Ortalık bu kadar organizasyon, bu kadar etkinlik kaynarken neden ACH!’ın yaptıklarına dahil olalım derseniz de cevap çok basit: Konsept ve samimiyet. Backyard’ın kendine özgü müşteri kapasitesini bile etkinliğe çeken, kendine dahil eden bir enerji oluşuyor etkinliklerde. Klasik parti ortamının kirli ve soğuk havasının dışında gerek ekip gerek müzikler gerekse katılımcılarla eğlencenin tam anlamıyla dibine vuruluyor.

ACH! Etkinlikleri için tek bir yere bağlı kalmayı da çok tercih etmiyor. Bu da demek oluyor ki organizasyonları takip ettiğiniz sürece hem bir event’in içinde yer alma hem de her seferinde farklı bir mekanda bulunma şansı elde ediyorsunuz. Sosyal medya hesaplarını takip ettiğinizde de içinde yer alacağınız renkli dünyanın kapılarını aralama şansı elde ediyorsunuz.

ACH!’ın bir sonraki etkinliği ne zaman, nerede diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Çok beklemeye gerek yok! 22 Eylül Cumartesi akşamı Los Altos’ta bir sonraki etkinlik… Detaylar gelişiyor, her geçen gün yenilikler ve tazelikler etkinliklere dahil oluyor. Bunun için de Instagram ve Facebook’ta @achprojekt adreslerini takip ederek hayatın içinde kalabilirsiniz.

ACH! İstanbul’un bunaltıcı ve yoğun havası içerisinde eğlencenin ve müziğin içinde kalmanızı sağlıyor. En azından bir etkinliğe katıldıktan sonra bağımlısı olacağınızdan eminim! Şimdi yavaşça telefonlarınızı alın, sosyal medyadan takip edin ve 22 Eylül Cumartesi akşamını bekleyin!

Etiketler:
PAYLAŞ : Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Pinterest'te paylaş Linkedin'de paylaş Tumblr'da paylaş

Bültenİmİze abone olun

KAYDOL